Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes oktobrī

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes oktobrī

Apstiprināti Vecpiebalgas apvienības pārvaldes siltumenerģijas un karstā ūdens pakalpojumu tarifi 

No šī gada 1. oktobra siltumenerģijas un karstā ūdens pakalpojumu saņēmējiem tarifs par siltumenerģijas piegādi būs 89,80 EUR/MWh (bez PVN), savukārt tarifs par 1 m3 karstā ūdens uzsildīšanu noteikts 6,29 EUR/m3 (bez PVN). 

Noslēgušies Nēķena avota teritorijas labiekārtošanas darbi 

Noslēgušies Nēķena avota teritorijas labiekārtošanas darbi. Teritorijā atjaunota gājēju taciņa, pakāpieni un tiltiņš. Tāpat sakārtoti akmeņi, novākti bīstamie koki un labiekārtota teritorija ar pergolām un apstādījumiem.  

Saimnieciskie un ceļu uzturēšanas darbi 

Noslēgušies sabrukušās caurtekas nomaiņa uz pašvaldības autoceļa B100 Greiveri-Vēveri-Meirēni. Caurtekas maiņa notika ceļa posmā no valsts autoceļa V235 virzienā uz Vēveriem, caurtekas atrašanās vieta atrodas ceļa 1,6 km.

Labiekārtota Bānūžu svētavota taciņa un stāvlaukums, kā arī labiekārtots Vecpiebalgas doktorāta stāvlaukums un atjaunotas trepes.

Bērnu rotaļu laukumā pie Vecpiebalgas vidusskolas norit drenāžas un virskārtas atjaunošana. 

Taurenē norit Brežģa ielas kanalizācijas un meliorācijas sistēmas sakārtošana.

Pirmā adīšanas nodarbība

Vecpiebalgas Kultūras namā 21.oktobrī plkst.11.00 notiks Cēsu novada pašvaldības atbalstītā kultūras projekta "Latviešu rakstainais cimds" pirmā adīšanas nodarbība. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālr. nr. 26589186 (Benita Zvejniece) 

Spoku stāsti Dzērbenes pilī 

Oktobrī Spoku stāstu mēneša ietvaros norisināsies literārais spoku stāstu konkurss skolēniem.  

Spoku stāsti jāiesniedz Dzērbenes Tautas namā līdz 20.oktobra plkst.14.00. Konkursa nolikums atrodams tīmekļvietnē www.facebook.com/DzerbenesPils. Papildu informācija, zvanot uz tālr. nr.29408315.  

Spoku stāstu mēnesī Dzērbenes pilī norisināsies vairāki pasākumi.  

Pasākumi

Sestdien, 14.oktobrī, plkst.14.00 Kaives Tautas nams aicina uz Skroderdienu retrospekciju. Īpašie viesi izrādes "Skroderdienas Silmačos" Kaives amatierteātra aktieri.

Svētdien, 15.oktobrī, plkst.15.00 Taurenes Nēķena muižā viesosies lieliskie aktieri Mirdza Martinsone un Juris Kalniņš izrādē "Mīlestības vēstules".

Dzērbenē 20.oktobrī notiks Nakts orientēšanās trasīte ar tradicionālo ķirbja zupu. 

21.oktobrī plkst.18.00 Vecpiebalgas Kultūras namā būs skatāma Dzelzavas amatierteātra izrāde Andris Ūdris "Rēgu rotaļas". 

Dzērbenes pilī 27.oktobrī plkst.19.00 norisināsies Spoku stāstu vakars. Spoku balle visai ģimenei. Ierašanās maskās. Masku konkurss, spoku stāstu un ķirbju konkursu uzvarētāju godināšana. Par mūziku gādās DJ Toms. Būs arī noslēpumainais viesis! 

Izstādes

Dzērbenes pilī no 6. līdz 27.oktobrim norisināsies Ķirbju izstāde. Ķirbjus uz izstādi lūgums atvest līdz 6.oktobra rītam. 

Kino

Kaives kinozālē 13.oktobrī plkst.19.00 būs skatāms viduslaiku krimināltrilleris "Aptiekārs Melhiors". Filma balstīta uz Indreka Harglas populārā romāna "Aptiekārs Melhiors un Olevistes baznīcas noslēpums" motīviem. Tā ir Latvijas, Igaunijas, Vācijas un Lietuvas kopražojums.

Svecīšu vakari oktobrī

Kaives pagastā 

  • 8.oktobrī plkst.16.00 Leimaņu kapos 

Taurenes pagastā 

  • 8.oktobrī plkst.15.00 Lodes kapos 

Inešu pagastā 

  • 14.oktobrī plkst.15.00 Ķemerkalna kapos 
  • 14.oktobrī plkst.16.00 Sila kapos 
Datums: 2023. gada 2. oktobris