Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes novembrī

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes novembrī

Pasākumi

Lāčplēša dienā, 11. novembrī plkst.16.00 Lāčplēša dienas pēcpusdiena Taurenē un sveču nolikšana pie pieminekļa “Ar sapni par Dzimteni”. Pēc tam V. Kairiša filmas “Janvāris” pirmizrāde Taurenes Kultūras namā.

Lāčplēša dienā plkst.17.00 notiks lāpu gājiens Dzērbenē no skolas. 

Lāčplēša dienā plkst.18.00 lāpu gājiens notiks Vecpiebalgā. Gājiena svinīgā atklāšana notiks vidusskolas pagalmā pie Gaismas sienas. Tas virzīsies pa Ziemeļu un Alauksta ielu uz kultūras namu. Pie kultūras nama būs ugunskurs, spēka putra, sadziedāšanās un Zemessardzes ekipējuma demonstrācija.

Inešu Tautas namā 11.novembrī plkst.18.00 būs skatāms spiegu trilleris ar romantiskiem elementiem – spēlfilma "Suflieris", savukārt 19.novembrī plkst.18.00 filma "Dvēseļu putenis". 

11.novembrī plkst.19.00 Dzērbenes Tautas namā notiks koncert-uzvedums “Ar degošu sirdi...”.
Ceturtdien, 17.novembrī plkst.18.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks sarīko-jums “’Manas mājas ir te..” un “Savējo labie darbi” – par labajiem darbiem un darītāju godināšana. Koncerts ‘’Latvijai un mīlestībai’’, muzikālā apvienība “LA”. Plkst. 21.00 - 02.00 svētku balle ar grupu “Rolise”. 

Dzērbenes Tautas namā 18.novembrī plkst.16.00 notiks dziesmas un dzejas programma “Ir vērts”.

Kaives pagasta zālītē 18.novembrī plkst.18.00 notiks valsts svētkiem veltīts koncerts ar amatierkolektīvu piedalīšanos. Pasākuma turpinājumā skatītājiem būs iespēja vērot režisora Ivara Selecka 2022.gada dokumentālo filmu “Zemnieki”.

Sestdien, 26.novembrī plkst.18.00 Taurenes Nēķena muižai svinēs 120! Būs koncerts un svētku balle kopā ar Andri Ērgli un amatiermāksliniekiem.  

Svētdien, 27.novembrī plkst.12.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks senioru svētki ''Balti apsnieg pasaule''. Tiks iedegts adventes vainags. Pasākumā dziedās un spēlēs māsas Legzdiņas. Sadziedāšanās un dejās kopā Artūru Grandānu.

Izstāde

Līdz 10.11.Vecpiebalgas Kultūras nama logos skatāma krustdūriena tehnikas izšuvumu gleznu izstāde. Autore Aina Bezikova (1924- 2021) no Vecpiebalgas ''Lejas Bāliņiem''. 

Peldbaseina apmeklējums

Vecpiebalgas apvienības iedzīvotājiem 4.novembrī, 11.novembrī un 25.novembrī ir iespēja bez maksas apmeklēt peldbaseinu "Rifs" Priekuļos. Plašāka informācija ŠEIT.

Siltuma tarifs Vecpiebalgā 

1.novembrī stājies spēkā Vecpiebalgas apvienības pārvaldes piegādāto siltumenerģijas un karstā ūdens pakalpojuma jaunais tarifs. Šo pakalpojumu lietotājiem tarifs par siltumenerģijas piegādi būs 94,4 euro/MWh bez PVN (par 64% augstāks nekā pērn), savukārt tarifs par 1 m3 karstā ūdens uzsildīšanu noteikts 6,5 euro/m3 bez PVN (63% pieaugums). 

Remontdarbi 

Novembrī turpināsies Vecpiebalgas Jauno kapu kapličas jumta maiņas un atjaunošanas darbi Vecpiebalgā. Projekta gaitā veiks jumta seguma nomaiņu, pārseguma siju remontu, kā arī mūra fasādes atjaunošanu. 

Turpināsies pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jumta seguma nomaiņas un siltināšanas darbi Vecpiebalgā. 

Vecpiebalgā tiks veikts sociālās mājas “Norkalni-2” kosmētiskais remonts. 

 

Datums: 2022. gada 1. novembris