Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Šautriņu mešanas klubam "Vecpiebalga" aizvadītas sacensības Lietuvā

Šautriņu mešanas klubam "Vecpiebalga" aizvadītas sacensības Lietuvā

No 16. līdz 18.septembrim šautriņu mešanas kluba "Vecpiebalga" dalībnieki aizvadīja šautriņu mešanas sacensības "Baltijas Kauss" Klaipēdā.

Sacensībās kopumā piedalījās 32 kungu un 14 dāmu komandas no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Latvijas komandām šogad, lai piedalītos Baltijas kausā, bija jāpiedalās divās atlases kārtās. Atlasē trešā labākā komanda bija mūsu šautriņu mešanas kluba "Vecpiebalga" pirmā komanda - Jānis Zommers, Andris Mednis, Andis Lauva un Gunārs Zommers. Latvijas jauniešu izlases sastāvā startēja Jurģis Zommers.

Piektdienā, 16.septembrī norisinājās individuālās sacensības, kurās labākie rezultāti Andrim ar Gunāru, ieņemot 33.vietu, bet Jānim un Andim zaudējumi pirmajā kārtā un ieņemta 65.vieta.

Sestdien 32 kungu komandu konkurencē vareni cīnījās mūsu kungi. Apakšgrupa pieveiktas lietuviešu komandas ''SSK Draugužiai" ar 9:7, "Prienu Stadionas" ar 9:6 un sīvā cīņā zaudējums 7:9 pret Lietuvas nacionālo izlasi. Ieņemot grupā otro vietu, mūsējie kvalificējas izslēgšanas spēlēm, kur pirmajā kārtā spraigā cīņa ar 9:8 uzvarēja ''Black Unicorn" no Liepājas. Nākamajā kārtā pret igauņu komandu "Tartu Dartsiklubi" pievīla dubulto realizācija un zaudējums ar 3:9. Vecpiebalgas komandai 5.vieta!

Svētdien bija pēdējā sacensību diena, kad pāros Jānis ar Andri izcīnīja 17.vietu, bet Andis ar Gunāru 33.vietu.

Jurģis individuālajās sacensībās ieņēma 65.vietu, komandu sacensībās Latvijas jauniešu izlase netika izslēgšanas spēlēs, bet pāru sacensībās kopā ar Ralfu Laumani ieņēma 17.vietu.

Sacensību kopvērtējumā Vecpiebalgas komandai 14.vieta. Jurģa pārstāvētajai Latvijas jauniešu izlasei 20.vieta, bet par sacensību uzvarētājiem kļuva Latvijas kungu izlase.

Šautriņu mešanas klubs "Vecpiebalga" pateicas par atbalstu Cēsu novada pašvaldībai un visiem dalībniekiem, kas pārstāvēja Vecpiebalgas šautriņu mešanas klubu lielākajās sacensībās Baltijā.
 
Vairāk par rezultātiem: www.latviadarts.com

Datums: 2022. gada 28. septembris