Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Novada iedzīvotājus aicina pieteikties digitālo pamatprasmju bezmaksas apmācībām

Novada iedzīvotājus aicina pieteikties digitālo pamatprasmju bezmaksas apmācībām

Pašvaldības nodibinājums Cēsu Digitālais centrs (CDC) piedāvā Cēsu novada iedzīvotājiem iegūt pamatprasmes darbā ar digitālajām tehnoloģijām.

Esam izstrādājuši mācību kursu, kurā var iemācīties darboties ar datoru un viedtelefonu. Sākot no iesācēja, kam ar to bijusi pavisam maza pieredze, līdz iespējai pilnveidot prasmes, kuras var izmantot ikdienā - gan internetā pieejamajos valsts un pašvaldības pakalpojumos, gan prasmes darboties mācībās attālināti. Aicināts pieteikties ikviens novada iedzīvotājs visās vecuma grupās.

Mācības sadalītas 17 nodarbībās reizi nedēļā, 5 no tām attālināti, lai tieši būtu iespēja apgūt darbu vai mācīšanos attālināti. Plānojam mācību laiku un vietu pielāgot tā, lai mācīties var iespējami plašs interesentu loks. Šobrīd piedāvājam izvēlēties grupu nodarbību norises vietas Augšlīgatnē, Cēsīs, Ieriķos, Liepā, Plācī, Priekuļos un Vecpiebalgā.

Ar mācību saturu, lektoriem un pieteikšanās kārtību iespējams iepazīties CDC mājas lapā https://cdc.lv/apmacibas-digitalas-pamatprasmes/. Ja nepieciešama palīdzība piesakoties, par to vaicājiet tuvākajā klientu apkalpošanas centrā (pārvaldē).

Reģistrējoties mācībām, lūdzam norādīt Jums piemērotāko mācību norises vietu. Mācības plānojam uzsākt šī gada 3.oktobrī, savukārt noslēgsim tās 2023. gada janvāra vidū. Reģistrēties mācībām būs iespējams līdz 25.septembrim. Atkarībā no Jūsu intereses, tiks izvēlētas 4 mācību vietas.

Uz tikšanos oktobrī!

Datums: 2022. gada 25. augusts