Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Informatīvs tiešsaites seminārs par līdzdalības budžeta projektu konkursu

Informatīvs tiešsaites seminārs par līdzdalības budžeta projektu konkursu

Cēsu novada pašvaldība 2023.gada 12.jūlijā plkst.13.00 aicina iedzīvotājus uz informatīvu tiešsaistes semināru par līdzdalības budžeta projektu konkursu Cēsu novadā. Tajā runāsim par līdzdalības budžeta projekta konkursa būtību, projekta iesniegšanas un balsošanas procedūru.

Seminārā skaidrosim par balsošanas iespējām, projektu vērtēšanu, projektu īstenošanu un citiem ar konkursu saistītiem jautājumiem. Semināru būs iespējams vērot Cēsu novada pašvaldības mājas lapā un sociālo tīklu kontos. Pašvaldības Youtube un Facebook kontā būs pieejams semināra ieraksts, lai to varētu noskatīties sev ērtā vietā un laikā.

Saite uz tiešsaistes semināra ierakstu ŠEIT.

Jau ziņots, ka šī gada 29.jūnijā Cēsu novada pašvaldība izsludināja līdzdalības budžeta projektu konkursu, kurā savas idejas īstenošanai iespējams iegūt līdz pat 15 000 EUR finansējumu. Līdzdalības budžeta konkursa gaitā iedzīvotāji iesniegs projektus, sabiedrība par tiem balsos, savukārt pašvaldība apstiprinātās iniciatīvas īstenos. Projektu iesniegšanas termiņš – 7.augusts.

Sabiedrības līdzdalības budžeta projektu konkursa mērķis ir veicināt un nodrošināt Cēsu novada iedzīvotāju iesaisti teritorijas attīstības jautājumu izlemšanā. Līdz ar sabiedrības iesaisti konkursā, pašvaldībai ir iespēja ne tikai īstenot konkursā iesniegtās idejas, bet arī gūt vērtīgu atgriezenisko saiti par nepieciešamajiem uzlabojumiem Cēsu novada infrastruktūrā.

Vairāk par līdzdalības budžeta projektu konkursu lasi ŠEIT.

Kontaktpersona jautājumu gadījumā - Aleksandrs Abramovs, tel.nr. 28 671 621, aleksandrs.abramovs@cesunovads.lv

Datums: 2023. gada 11. jūlijs