Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Piedalies talkā "Veidosim daudzveidīgu latviju un tīkamu ainavu"!

Piedalies talkā "Veidosim daudzveidīgu latviju un tīkamu ainavu"!

Apstiprināts Latvijas Pašvaldību savienības projekts “Meža dienas 2019. Pašvaldību darbi parkos”, kurā viena no dalībniecēm ir arī mūsu pašvaldība. Vecpiebalgas novada pašvaldība šim projektam pieteica “Vecpiebalgas viesistabas” labiekārtošanas darbu turpināšanu.

“Meža dienu” laikā – līdz 2019. gada 20. oktobrim – plānotie darbi par kopējo summu  1000,00 eiro ir jāpaveic, tāpēc 8. oktobrī plkst. 14.00 pulcēsimies Vecpiebalgas Viesistabā uz “Meža dienu” talku, lai ainavu dizaineres Vinetas Radziņas vadībā veidotu dobes un stādītu dekoratīvos augus.   Viesistaba kļūs krāšņāka un mīļāka, ja turpmāk te augs arī tevis stādīts vītols, kļava, pīlādzis, lazda, ābele, egle, priede, fizokarps, filadelfs, grimonis, spireja, avene vai hortenzija.

Liels paldies jaunatnes iniciatīvu  centram “Balgas strops” un Jaunatnes lietu nodaļas vadītājai Baibai Rozei par talkas idejas atbalstīšanu un jauniešu apņēmības stiprināšanu  piedalīties ne tikai stādīšanas darbos, bet Vecpiebalgas tautas tērpa raksturīgajās strīpās rotāt  un viesistabā izvietot vēl trīs soliņus.

Mīļi gaidīti  būs visi stādīt gribētāji. Uz tikšanos  Vecpiebalgas Viesistabā talkas dienā! Lūgums paņemt līdzi  lāpstu stādīšanai, spaini ūdenim- kociņu aplaistīšanai.

Foto: Aivars Ošiņš.

Datums: 2019. gada 26. septembris