Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Turpinās pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jumta seguma nomaiņas un siltināšanas darbi Vecpiebalgā

Turpinās pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jumta seguma nomaiņas un siltināšanas darbi Vecpiebalgā

Kopš vasaras sākuma Vecpiebalgā aktīvi notiek Vecpiebalgas vidusskolas pirmsskolas izglītības iestādes ēkas jumta seguma nomaiņas un siltināšanas darbi. 

Pērn tehniskās apsekošanas gaitā tika konstatēts, ka ēka ir apmierinoša stāvoklī, taču ar trūkumiem, kas ir jānovērš, lai veicinātu ēkas energoefektivitāti un novērstu nepilnības ēkas jumta segumā. 

Būvdarbu laikā tiek veikta virkne uzlabojumu - bēniņu siltināšana, veco bēniņu logu demontāža un jaunu logu montāža, bēniņu kāpņu telpas durvju nomaiņa un sienas siltināšana no kāpņutelpas, lietus ūdens novadīšanas sistēmas sakārtošana, kā arī ventilācijas skursteņu siltināšana. Lai apkalpotu ventilācijas skursteņus un nepieciešamības gadījumā nokļūt uz jumta, tiks uzstādīts jumta papildaprīkojums. 

Lai novērstu siltuma zudumus, kas veicina sniega kušanu uz jumta un apledojuma veidošanos jumta lejasdaļā, tiks veikta pirmskolas izglītības iestādes ziemas dārza telpas jumta pārbūve. 

Paralēli augstāk minētajiem būvdarbiem paredzēts salabot ēkas fasādi vietās, kur tas nepieciešams, un sakārtot bruģa segumu gar ēku.

Būvdarbu kopējās izmaksas 274 429.57 EUR ar PVN. Darbus plānots pabeigt līdz 2023.gada februārim. Būvdarbus objektā veic SIA “Warss+”.

 

Datums: 2022. gada 2. septembris