Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktivitāšu nedēļa Dzērbenē

Aktivitāšu nedēļa Dzērbenē

Par tradīciju kļuvušas Vecpiebalgas apvienības pārvaldes rīkotās dienas nometnes vasarā, kas ieguvušas lielu bērnu un jauniešu atsaucību. Dzērbenē tās šogad notiks no 21. līdz 25.augustam.  

Dienas nometne būs lieliska iespēja pavadīt vasaru aktīvi, spēlējot spēles un radoši darbojoties. 

Nometnes mērķis ir sapulcināt un saliedēt Vecpiebalgas apvienības pārvaldes bērnus un veicināt aktīvu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu.  

Ar neformālās izglītības metodēm neformālā gaisotnē tiks veicinātas ciešākas saites un draudzība starp Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvaldes piecu pagastu bērniem.  

Darbošanās notiks brīvā dabā, Dzērbenes pils telpās, kā arī paredzēti izbraukumi un pārgājiens. Caur komandas spēlēm un dažādu prasmju izkopšanu bērnos audzinās tādas vērtības kā cieņa vienam pret otru, cieņa pret dabu un novadu. Ar aktivitāšu palīdzību nometne veicinās bērnu personības izaugsmi un jaunu prasmju apgūšanu dažādās radošajās darbnīcās. 

Pieteikšanās elektroniski līdz 11.augustam, aizpildot anketu ŠEIT

Pieteikties var bērni un jaunieši vecumā no 8 līdz 13 gadiem. Lai pieteiktos, bērnam vai jaunietim jābūt deklarētam Cēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvaldes teritorijā.   

Cēsu novada Vecpiebalgas pārvaldes Jaunatnes lietu nodaļa parūpēsies, lai jūsu atvasēm šī būtu neaizmirstama un aktīva vasaras nedēļa! 

Datums: 2023. gada 31. jūlijs