Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Mālderdienas Taurenē

Mālderdienas Taurenē

Mākslas projekta "DABA RADA" piecu gadu jubilejas simpozijs "Mālderdienas Taurenē" 19., 20., 21.jūnijā.

Ikviens aicināts uz radošām darbnīcām senās muižas stilā. Darbnīcas norisināsies Taurenes Nēķena muižā, muižas parkā, estrādē un Alus pagrabos.

19.jūnijā plkst.18.00-20.00
Alus mucu vāku/dibenu apgleznošanas darbnīca ar mākslinieci Ēriku Mālderi. Ķīķerēsim seno pūralāžu un pūra skapju otētos motīvus un mālēsim katrs savu bildi.

Podā grūšanas un mēļošanas darbnīca ar mākslinieci Ēriku Zuteri. Pindzelēsim ar tumsā spīdošām pervēm un smērēsimies ar zilo indigo.

20.jūnijā plkst.18.00-20.00
Pervēšanas darbnīca ar vasku ar māksliniecēm Ilonu Valaini- Blekti un Sandru Dzilnu. No karstiem podiem uz baltām drānām klāsim vasku un pervēsim savam gabalam pa virsu krāsainas perves

Visas vakara darbnīcas paredzētas pieaugušajiem, vecākiem kopā ar bērniem un jauniešiem, dalības maksa vakara darbnīcās 3-10 EUR (atkarībā no darba apjoma un izlietotā materiālu daudzuma), nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29424560.

Plkst.22.22 Vakara NAKTSVIJOLE ar tumsā spīdošām pervēm, uguņiem un skaņām ielīgosim kopā ar simpozija Mālderdienas Taurenē dalībniekiem gada krāšņākos svētkus Jāņus.

21.jūnijā plkst.18.00
Simpozija Mālderdienas Taurenē mākslinieku un vakara darbnīcu dalībnieku darbu Izstādes atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem Taurenes muižas Alus pagrabā.

No plkst.20.00 Cēsu tautas teātra izrāde "Mucenieks un muceniece", mājražotāju tirdziņš un Zaļumballe.

Pasākumu organizē: Biedrība Dzērbenes kultūrvēsturiskā mantojuma centrs.
Atbalsta: Cēsu novada Vasaras skolu programma, Taurenes muiža, Lampu dizaina darbnīca un KKF, Vidzemes vēsturisko zemju kultūras programma.

Datums: 2024. gada 4. jūnijs