Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Dzērbenē notiks rogaininga sacensības "Lapsu rogainings"

Dzērbenē notiks rogaininga sacensības "Lapsu rogainings"

Gads tuvojas nobeiguma, bet orientieristiem sportiskā sezona vēl nebeidzas. Sestdien, 29.oktobrī Dzērbenes apkārtnē notiks sacensības LAPSU ROGAININGS, kur apmēram 300 dalībnieki mazās komandās dosies tuvējā apkārtnē, vairāk nekā 70 km2 platībā, meklētu dabā izvietotos kontrolpunktus.

Sacensību starts plkst.10.00, daļa dalībnieku finišēs plkst.16.00, vēl gaismas apstākļos, bet īpaši izturīgie un neatlaidīgie turpinās sacensības līdz plkst.22.00. 

Rogainings ir mazu komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Komanda, kurā ir 2-5 dalībnieki, apmeklē kontrolpunktus (KP) izvēles secībā noteiktā laikā. Komandas uzdevums ir brīvi orientējoties apvidū ar kartes un kompasu palīdzību iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par KP apmeklēšanu. KP ir dažādu ieskaites punktu vērtības. Sacensību dalībnieki saņems sacensību vajadzībām sagatavotu īpašu sacensību karti.

Sacensības notiek saskaņā ar Latvijas orientēšanās federācijas (LOF) apstiprinātiem rogaininga sacensību noteikumiem. 

Sacensības organize biedrība “Sporta klubs R24.LV”.

Lūgums vietējiem iedzīvotājiem izturēties ar sapratni!

Papildu informācija: www.rogaining.lv.

Neskaidrību un nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar sacensību vadītāju, tel. 29218759. Sacensību vadītājs - Valters Kaminskis. 

Datums: 2022. gada 27. oktobris