Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes septembrī

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes septembrī

Noslēdzies darbs pie šķeldas noliktavas fasādes apšūšanas

Septembrī noslēdzies darbs pie šķeldas noliktavas fasādes ierīkošanas Taurenē. Noliktavā tiek glabāta šķelda, ko izmanto apkures nodrošināšanai. 

Darba gaitā izbūvēta konstrukcija, kas apdarīta ar skārdu.

Taurenē notiek kanalizācijas remonts

Uzsākušies kanalizācijas remontdarbi Līvānu ciematā Taurenē. Paredzēts samainīt nolietotās kanalizācijas trubas posmā no bērnudārza. Darbi noslēgsies septembrī.

Uzsāksies Nēķena avota teritorijas labiekārtošanas darbi.

Septembra sākumā/vidū tiks uzsākti Nēķena avota teritorijas labiekārtošanas darbi. Teritorijā paredzēts atjaunot gājēju taciņu, pakāpienus un tiltiņu. Tāpat tiks sakārtoti akmeņi, novākti bīstamie koki un labiekārtota teritorija ar pergolām un apstādījumiem. Paredzams, ka darbi tiks pabeigti līdz septembra beigām.

Ceļu uzturēšanas darbi

Septembra vidū uzsāksies greiderēšanas darbi. Tiks greiderēti Vecpiebalgas apvienības grants ceļi, uz kuriem ceļu satiksme ir intensīvāka.

Tiek novērsti izskalojumi uz grants ceļiem, kas izveidojušies pēc intensīva lietus perioda. 

Septembrī paredzēts veikt sabrukušās caurtekas nomaiņu uz pašvaldības autoceļa B100 Greiveri-Vēveri-Meirēni. Caurtekas maiņa paredzēta ceļa posmā no valsts autoceļa V235 virzienā uz Vēveriem, caurtekas atrašanās vieta atrodas ceļa 1,6 km. Autovadītājiem iespējams būs jārēķinās ar  satiksmes ierobežojumiem. Pirms darbu uzsākšanas būs izvietotas ceļazīmes par ceļa remontdarbiem. 

Pasākumi

Nēķena muižas pagrabos 15.septembrī no plkst.14.00 notiks rudens velšu zupas vārīšanu un degustēšanu. Plkst.15.00 Sirsnīgas sarunas un dziesmas kopā ar Kārli Kazāku.

15.septembrī no plkst.13.30 Vecpiebalgas Kultūras namā norisināsies praktiskais seminārs "Adīšanas skola". Semināram lūgums pieteikties līdz 2023.gada 12.septembrim, zvanot uz tālr. nr. 26054322 (Dagnija Kupče) vai 25493591 (Zigrīda Ruicēna). Seminārā programma šeit.

16.septembrī no plkst.10.00 Vecpiebalgas Kultūras namā notiks zeķu adīšanas sacensības "Mācies, meitiņ, zeķi adīt!". Vairāk par sacensībām šeit.

Taurenes Kultūras nams 16.septembrī plkst.21.00 ielūdz uz Taurenes estrādes noslēguma koncertu – balli. Muzicēs dziedātājs un mūziķis no grupas "HAMELEONI" Ēriks Budēvics un mūziķe Indra Raila. Darbosies bufete. Sliktos laika apstākļos pasākums notiks kultūras namā.

Sestdien, 23.septembrī plkst.11.00- 15.00 Vecpiebalgas viesistabā norisināsies tirgus "Rudens sajūtas".  Par lustīgu noskaņojumu rūpēsies muzikālais tandēms ''Mūžam zaļi" no Madonas un Praulienas pagasta folkloras kopa "Praulīts". Radošās izpausmes  - māla svilpīšu darināšanas meistarklase ar Guntu Saksi. Aicināti mājražotāji, amatnieki, rudens labumu un stādu tirgotāji! Tirgotājiem lūgums pieteikties līdz 18.septembrim, zvanot pa tālr.26493591 (Zigrīda).

Kino

Kaives kinozālē 8.septembrī plkst.18.00 būs skatāma animācijas filma visai ģimenei "Ainbo. Amazones sirds".

Izstādes

Visu septembra mēnesi Vecpiebalgas Kultūras namā apskatāma izstāde "Mans galdauts". Vecpiebalgas audēju kopas galdauti un "Jaunbutlēru" cepļa melnā keramika. Izstādes apmeklējums ar iepriekšējo pieteikšanos, zvanot pa tālruni 26493591.

No 1. līdz 30.septembrim Kaives pagasta pakalpojumu centrā norisināsies izstāde “Rudens pieredze 2023”. No rudens veltēm kopā veidosim kompozīcijas. Aicinām nest lielizmēra dārzeņus, augļus un skaistos rudens ziedus.
Pildīsim Nēķena muižas pagrabus ar dabas veltēm! Aicinām no 11.septembra līdz 23.septembrim veidot izstādi, daloties ar saviem dārza, meža labumiem un rudens ziediem. 

Svecīšu vakari septembrī

Dzērbenes pagastā 

  •  17.septembrī plkst.16.00 Jaunajos kapos 
  •  17.septembrī plkst.17.00 Vecajos kapos 

Vecpiebalgas pagastā 

  • 30.septembrī plkst.17.00 Vecpiebalgas kapos 

 

 

Datums: 2023. gada 5. septembris