Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes jūnijā

Vecpiebalgas apvienības aktualitātes jūnijā
Pasākumi
 
Taurenes Kultūras nams 3.jūnijā plkst.19.00 aicina uz koncertu "Dzīvo pie Gaujas, dziedi pie Gaujas" Taurenes estrādē. Pēc koncerta, plkst.21.30, zaļumballe ar grupu "Zēgevaldes Trio". Darbosies bufete.
 
10.jūnijā plkst.11.00 Vecpiebalgas centrā (sākums Gaismas ielā 4) notiks dārgumu medības. Pēc pasākuma radošas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem.
 
Dzērbenes skola 10.jūnijā plkst.18.00 aicina uz skolas salidojumu "Dzērbenes skolai 165". No plkst.10.00 Dzērbenē un skolā notiks atvērto durvju diena, plkst.18.00 svētku koncertprogramma "Skaistākais ceļš man bija ceļš uz skolu", muzikāla pauze ar Tomu Ņizinu, plkst.22.00 balle ar Andri Ērgli.
 
14.jūnijā plkst.12.00 pie piemiņas akmens "Ar sapni par Dzimteni" komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis. Turpinājumā atvērto durvju diena Taurenes ekspozīciju zālē.
 
Dzērbenes Augstajā kalnā 18.jūnijā plkst.15.00 ar Danskovītes komēdiju "Ontons i plāšnīki" viesosies Baltinavas dramatiskais kolektīvs "Palādas". Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā - Dzērbenes pilī.
 
Dzērbenes pils parkā zem lielā ozola 21.jūnijā plkst.21.00 Dzērbenes Kultūras nams aicina uz Saulgriežu uguns rituālu. 
 
Treštdien, 21.jūnijā, ikviens aicināts pastaigā pa Zāļu taku Vecpiebalgā no "Kaikašiem" un "Mazalaukstiem" pretī Saulgriežu maģijai. Dabas spēka uzņemšana 5 km maršrutā pa ceļiem un pļavām ar dziedāšanu, aplīgošanu, trejdeviņu zāļu meklēšanu, vainagu pīšanu, svētku mielastu un vakara saulītes pavadīšanas ugunskuru. Pulcēšanās plkst.19.00 A. Austriņa muzeja "Kaikaši" pagalmā. Apģērbs - viegls, balts, tautisks.
 
Vecpiebalgas Kultūras nams 22.jūnijā aicina uz ielīgošanas pasākumu "Līgo saule, līgo bite" Vecpiebalgas viesistabā. Plkst.17.00-21.00 Zāļu tirgus ar amatnieku, mājražotāju  un svētku labumu piedāvājumu. Plkst.18.00 Ielīgošana ar ansambli "Ziņģes brāļi" no Bauskas. Lustīga koncertprogramma ar jautru atgadījumu iestarpinājumiem. Tirgotājiem lūgums pieteikties līdz 15.jūnijam, zvanot pa tālruni 26493591 (Zigrīda).
 
Izstādes
 
Līdz 11.jūnijam Brāļu Kaudzīšu memoriālajā muzejā "Kalna Kaibēni" Rīgas Kultūras centra "Iļģuciems" Tautas lietišķās mākslas studijas "Irbi" (vadītāja Baiba Pilāne) dalībnieču adīto zeķu izstāde "Traki raibās zeķes".
 
No 17. līdz 29.jūnijam Taurenes "Nēķena" muižas pagrabos būs apskatāma ziedu izstāde "No Jāņiem līdz Pēteriem".
 
Bērnu aktivitāšu nedēļa Vecpiebalgā
 
No 12. līdz 16.jūnijam Vecpiebalgā norisināsies bērnu un jauniešu nometne. Dienas nometne būs lieliska iespēja pavadīt vasaru aktīvi, spēlējot spēles un radoši darbojoties. Vairāk lasi šeit.
 
Informatīva diskusija par vides jautājumiem Vecpiebalgas apvienībā
 
Cēsu novada pašvaldība 15.jūnijā plkst.17.30 Vecpiebalgas muižā, Inešos aicina uz informatīvu diskusiju par vides jautājumiem Vecpiebalgas apvienībā. Temati:
  • "NATURA 2000" projekts;
  • prioritātes vides sektorā;
  • dabas teritoriju apsaimniekošana;
  • atbildes uz jautājumiem.
Piedalīsies Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova un Attīstības pārvaldes vides un klimata neitralitātes nodaļa.
 
Aicina uz izglītojošu ekspedīciju
 
Dzērbenes Tautas nama vēstures klubs "Serben" 7.jūnijā aicina izglītojošā ekspedīcijā uz Piebalgu "Ceļojums pagātnes skolās". Plašāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29227852.
 
Remontdarbi un saimnieciskie darbi
 
Maijā pabeigts Dzērbenes pamatskolas ģērbtuves remonts. Vecpiebalgas pirmsskolas iestādē "Mazputniņš" ar jūniju uzsāks zālītes remontdarbus. Tiks veikta grīdas seguma nomaiņa, sienu un griestu atjaunošana un durvju nomaiņa. Notiek ikdienas teritorijas uzkopšanas un uzturēšanas darbi.
 
Sākusies pludmales volejbola sezona
 
Pie Vecpiebalgas vidusskolas jaunajai sezonai sagatavoti pludmales volejbola laukumi. Diviem no trīs volejbola laukumiem nomainīti tīkli un laukuma līnijas, visiem trīs laukumiem uzirdināta smilšu kārta. Vasaras mēnešos norisināsies trīs pludmales volejbola turnīra posmi, pirmais posms jau 3. jūnijā. Reģistrēšanās pasākuma norises vietā no plkst.9.45 līdz 10.00. Papildu informācija, zvanot pa tālruni 28204453. 
Datums: 2023. gada 1. jūnijs