Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Noslēgusies konkursa "Par sakoptāko lauku sētu" rezultātu izvērtēšana

Noslēgusies konkursa "Par sakoptāko lauku sētu" rezultātu izvērtēšana

Vecpiebalgas apvienības pārvaldē noslēgusies konkursa "Par sakoptāko lauku sētu" rezultātu izvērtēšana. Kā atzīst pārvaldes nekustamo īpašumu speciāliste Daina Slaidiņa, tā ir tradīcija, ko noteikti jāsaglabā, jo konkursa norise ir labs pamudinājums saimniekiem sasparoties un lieliska iespēja novērtēt un apgūt prasmīgāko, izdomas bagātāko dārzu un namu apkārtnes kopēju pieredzi. 

"Konkursu sākām rīkot pirms pieciem gadiem, un pieteikto sētu skaits ar katru reizi aug. Vērtēšanas komisijas dalībniekiem, braucot un skatoties, ir prieks par saimnieku izdomu, rūpību, prasmēm. Un nav svarīgi, vai tas ir pamatīgāk veidots daiļdārzs ar interesantām stādu kolekcijām, vai zālājs ar dažiem krāsainiem ziedu akcentiem. Svarīgākais, ka cilvēkiem rūp vide, kurā viņi dzīvo, viņi velta laiku un pūliņus, lai to veidotu skaistu, daloties šajā košumā ar mums visiem," uzsver Daina Slaidiņa. 

Šogad aktīvāk pieteiktas Taurenes pagasta skaistās sētas, bet aizkustinošāko pārsteigumu komisijai sagādājis Kaives puses saimnieks, kurš, gaidot viesus, ceļmalas akmeņus nokrāsojis dažādos priecīgos toņos, lai vieglāk atrast ceļu uz viņa māju. 

Dažādo nomināciju uzvarētājus, kā ierasts, paredzēts sveikt gada nogalē. "Aicinām visus konkursa dalībniekus un viņu draugus, atbalstītājus, lai apbalvotu labākos, teiktu paldies par paveikto un sagādātu gandarījuma brīžus tiem, kuri ar savu darbu priecēja apkārtējos. Savukārt nākamajā gadā visi dalībnieki saņems balvu – ekskursiju uz kādu īpaši skaistu dārzu, apmeklēsim arī stādu audzētavas, tā kā būs jauni iespaidi un ierosmes nākamajai sezonai,” stāsta D. Slaidiņa. 

Datums: 2022. gada 4. oktobris