Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Izveidots Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršruts Cēsu novadā

Izveidots Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršruts Cēsu novadā

Pavisam drīz klāt gada skaistākais un sirsnīgākais laiks - Ziemassvētki. Mēs katrs šajā laikā vēlamies sajust svētku noskaņojumu un tiem sagatavoties jau laicīgi, sarūpējot pārdomātas un sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem.

Gaismiņām rotātās pilsētas un ziemīgie dabas skati vilināt vilina doties pastaigās un izbraucienos. Cēsīs un novadā to var apvienot ar svētku dāvanu iegādi, jo šeit mājvietu raduši virkne interesantu un omulīgu veikaliņu, kā arī amatnieku un rokdarbnieku darbnīcu.

Lai atvieglotu uzdevumu "Kur šogad iegādāties Ziemassvētku dāvanas?" un, lai dāvanu meklējumi reizē būtu arī aizraujošs piedzīvojums, esam sagatavojuši Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršrutu. Dāvanu iepirkšanās maršruts ietver Cēsu novada uzņēmēju interesantos un omulīgos veikaliņus, kā arī amatnieku un rokdarbnieku darbnīcas, kur atradīsi Latvijas/Cēsu mākslinieku, mājražotāju un amatnieku preces un produktus. Maršruta karte ir viegli pārskatāma, tajā redzēsi visu veikaliņu, amatnieku un rokdarbnieku darbnīcu precīzu atrašanās vietu, darba laikus, kā arī kontaktinformāciju.

Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās karti apskati ŠEIT.

Lai izdodas iepriecināt mīļos ar sirsnīgām dāvanām un, lai brīnumu pilns svētku gaidīšanas laiks!

Datums: 2022. gada 2. decembris