Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Inese Suija-Markova ievēlēta par Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieci

Inese Suija-Markova ievēlēta par Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieci
Pēc līdzšinējā priekšsēdētāja vietnieka Aināra Šteina izteiktas vēlmes atstāt amatu, 31.augusta Cēsu novada domes ārkārtas ar 12 balsīm par un sešām pret par jauno vietnieci ievēlēta Inese Suija-Markova.

I. Suija-Markova līdz šim pildīja deputātes pienākumus, tos apvienojot ar izpilddirektores amatu Vides risinājumu institūtā. Izceļot viņas profesionālās kompetences, domes deputāti uzsvēra viņas stratēģiskās vadīšanas prasmes, izpratni cilvēkresursu attīstībā, kā arī vērtīgu pieredzi zinātniskajā darbā un starptautisko pieredzi.
Savā uzrunā deputātiem I. Suija-Markova uzsvēra: “Kopš 2008.gada vadot Vides risinājumu institūtu un paralēli strādājot Cēsu novada domē, esmu pārliecinājusies, ka mazā vietā var darīt lielas lietas un gūt starptautiski nozīmīgus panākumus,” vienlaikus piebilstot, ka “novadam ir lielas ambīcijas, ir jārealizē nozīmīgi projekti, tāpēc es atstāju izpilddirektores amatu Vides risinājumu institūtā, lai pilnvērtīgi realizētu sevi domes priekšsēdētāja vietnieces amatā. No sirds saku – gods kalpot Cēsu novadam!”

I. Suija-Markova ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā un inovācijās Rīgas Tehniskajā universitātē, un pašreiz ir ceturtā kursa doktorante šajā augstskolā. Viņas pētniecības darbs ir saistīts ar zināšanu un tehnoloģiju pārnesi un zināšanu ietilpīgu biznesa pakalpojumu vadīšanu. Lasa lekcijas par projektu vadīšanu, inovāciju tehnikām un radošumu. Bijusi ASV un Kanādas valdību stipendiāte. 2003 .gadā ieguva UNESCO Bank Fellowship Programme 2002 – 2003 individuālo stipendiju pētnieciskā darba veikšanai Eiropas Pieaugušo Izglītības Asociācijā Briselē. Daudzu starptautisku konferenču un semināru dalībniece, moderatore un lektore.
Datums: 2022. gada 31. augusts