Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Atklāta pieteikšanās apmācībām "Digitālās pamatprasmes"

Atklāta pieteikšanās apmācībām "Digitālās pamatprasmes"

Atklāta jaunā pieteikšanās Cēsu Digitālā centra apmācībām "Digitālās pamatprasmes"!

Piedāvājam Cēsu novada iedzīvotājiem 17 nodarbībās iegūt pamatprasmes darbā ar digitālajām tehnoloģijām! Esam izstrādājuši “soli pa solim” mācību kursu, kurā var iemācīties pamata līmenī darboties gan ar datoru, gan savu viedtelefonu. Ja Tev šīs liekas saistošs, piesakies līdz 26.februārim -> https://cdc.lv/digiprasmes/, paritinot uz leju un spiežot pogu “Pieteikšanās”. Turpat atradīsi arī mācību programmu, informāciju par pasniedzējiem un varēsi apskatīties, cik cilvēku jau pieteikušies Tavas dzīvesvietas tuvumā!

Ja Tev šis nav saistoši, NOTEIKTI padod ziņu tālāk un izstāsti par šo iespēju tiem, kam tas patiešām būtu noderīgi – mammai, krustmātei, tētim, kaimiņam vai kolēģim!

Apmācības ir piemērotas gan iesācējiem, kuriem ar tehnoloģijām ir pavisam maza saistība vai pieredze, gan ikvienam Cēsu novada iedzīvotājam bez vecuma ierobežojuma, kas vēlas uzlabot savas digitālās prasmes.

Mācīsimies atrast internetā vajadzīgo informāciju, nosūtīt e-pastu, uzlikt telefonā vajadzīgās aplikācijas, elektroniski pierakstīties pie ārsta, kā strādāt / mācīties attālināti un daudz ko citu ikdienā noderīgu. Mācības norisināsies piecās vietās visā novadā, kur būs nokomplektējusies grupa ar vismāz 15 dalībniekiem. Ja Tev, lai pieteiktos, nepieciešama palīdzība, droši dodies uz sev tuvāko Cēsu novada bibliotēku vai klientu apkalpošanas centru, un tur Tev palīdzēs to izdarīt!

Datums: 2023. gada 7. februāris