Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Iniciatīva "Latvijas skolas soma"

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir ļoti nozīmīga valsts simtgades programmas daļa. Tās mērķis ir katram Latvijas skolēnam nodrošināt iespēju iepazīt un pašam pieredzēt Latvijas dabas un kultūras vērtības, iepazīt zinātnes sasniegumus un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus

6.septembrī Arēnā Rīga notika vērienīgs pasākums, veltīts Latvijas valsts simtgades iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanai. 6000 skolēniem no ikviena Latvijas novada bija iespēja piedalīties interaktīvās darbnīcās un vērot koncertu “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”.

Koncertā, kurā  tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attīstīties un augt, veidojot nākotnes Latviju, uzstājās  Rūta Dūduma, The Ludvig, Laima Jansone un DJ Monsta, grupa “Dagamba”, Matīss Čudars, Edavārdi, Justs, grupa “Auļi”, soprāns Līga Gita Zīriņa, simfoniskais orķestris „DD” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, dejotāji un citi mākslinieki. Latviešu autoru skaņdarbos atspoguļojās Latvijas mūzikas attīstība cauri laikiem, tautas mūzikas saspēle ar šodienas muzikālajām iespējām.

No Vecpiebalgas vidusskolas pasākumu apmeklēja 5 skolēni,  Vecpiebalgas novada pamatskolu pārstāvēja 2 skolēni.

Vecpiebalgas novada pašvaldības projektu vad. D. Šatrovska, izmantota informācija no https://lv100.lv.

Datums: 2018. gada 28. septembris